Breaking News
 |  | 

Turystyka

Atrakcje dla dzieci na podkarpaciu. 5 najlepszych parków rozrywki dla dzieci.

img-responsive

Wycieczka z dziećmi to ogromne wyzwanie, zwłaszcza w brzydką pogodę. Spacery, to niekoniecznie przyjemne zajęcie, które nie dość że jest nudne, to w dodatku wymaga stałego chodzenia. Zwiedzanie muzeum lub wystaw, to zajęcie które łudząco przypomina szkołę, dlatego najmłodsi mogą czuć niechęć. Jak zatem zapewnić dzieciom atrakcje? Zabrać je do parku rozrywki, gdzie czeka na nich świetna zabawa.

Parki rozrywki dla dzieci podkarpackie.

Na podkarpaciu nie brakuje miejsc, w których można się świetnie bawić. Zróżnicowane atrakcje sprawią, że zabawa nigdy się nie znudzi a dziecko, nie będzie chciało wyjść.
Jakie parki rozrywki dla dzieci są najlepsze? Przedstawiamy listę 5 najlepszych miejsc na podkarpaciu.

  1. ParkMani w Krośnie to ogromny plac zabaw, o zróżnicowanych atrakcjach,. Na małych odkrywców czekają atrakcje wodne, park linowy, tyrolki, gokarty oraz trampoliny. Niezależnie od wieku, dziecko będzie się tu świetnie bawić.
  2. Park linowy w Stalowej Woli jest miejscem, które poprzez zabawę uczy dzieci łapania równowagi. Większość atrakcji zlokalizowanych jest nad ziemią, choć na terenie placu zabaw znajdują się również zjeżdżalnie oraz wodny plac zabaw. Dobra zabawa gwarantowana.
  3. W Głobikowie znajduje się ogromny park dinozaurów, w którym prócz eksponatów znajduje się wieża widokowa oraz plac zabaw. To połączenie nauki oraz zabawy sprawi, że każde dziecko będzie bawiło się tam świetnie.
  4. Nic tak nie cieszy jak skakanie, dlatego dla wszystkich miłośników skakania po łóżku polecamy JumpWorld w Rzeszowie. To ogromny plac zabaw z różnymi trampolinami oraz basenami, po brzegi wypełnionymi miękką gąbką. Gwarancja szalonej zabawy oraz poprawy kondycji u dzieci.
  5.  Event Kids Dmuchana zjeżdżalnia w Dębicy to miejsce wypełnione fantastycznymi atrakcjami. Na dzieci czekają tu zjeżdżalnie, tory przeszkód oraz tablice interaktywne. Z pewnością żadne dziecko nie będzie chciało stąd wyjść

Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić fajnie czas ze swoim dzieckiem, wybierz się do jednego z powyższych miejsc, gdzie na każde dziecko czeka wspaniała zabawa.

 

atrakcje-dla-dzieci-na-podkarpaciu-5-najlepszych-parkow-rozrywki-dla-dzieci

ABOUT THE AUTHOR