Breaking News
 |  | 

Turystyka

5 najlepszych atrakcji w Szklarskiej Porębie oraz okolicy, które sprawią, że Twoje dziecko nie będzie chciało wraca do domu.

img-responsive

Górskie miejscowości, są zdecydowanie najbardziej urokliwymi miejscami, w dodatku posiadającymi liczne atrakcje turystyczne. Doskonałym przykładem jest Szklarska Poręba, która słynie z licznych atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Prócz górskich szlaków, które niewątpliwie zachwycą każdego. są miejsca, które warto zobaczyć, dlatego przygotowaliśmy specjalną listę 5 atrakcji turystycznych dla dzieci.

Atrakcje dla dzieci Szklarska Poręba i okolice.

 

  1. Park Dinozaurów to atrakcja, która przypadnie do gustu każdemu małemu turyście. Liczne rekwizyty oraz ścieżki edukacyjne sprawią, że dzieci nie będą chciały stąd wyjść.
  2. Park Linowy Trollandia to gwarancja świetnej zabawy, Przygotowano tu wiele atrakcji, dla dzieci w każdy wieku. Liczne tory przeszkód, duży plac zabaw oraz tor saneczkowy, który umożliwia przeżycie niezapomnianej przygody.
  3. Dzięki różnorodności atrakcji, Rodzinny Park Rozrywki Esplanada to miejsce, które pokocha każde dziecko. Dmuchane zamki, tor przeszkód, park linowy, to saneczkowy oraz autka, to tylko nieliczne atrakcje, które czekają na spragnione wspaniałej zabawy dzieci. W sezonie zimowym, udostępnione jest lodowisko, dzięki czemu szalona zabawa może trwać przez cały rok.
  4. Każde dziecko kocha klocki lego, dlatego Wystawa Klocków sprawi im ogromną frajdę. Z klocków stworzono niesamowite budowle, które pobudzą wyobraźnię dziecka. Jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawę klockami, pozwól mu wcielić się w maszynistę, który poprowadzi swoją wyjątkową kolejkę z klocków lego.
  5. Muzeum Mineralogiczne to miejsce, które w przyjemny i ciekawy sposób przybliży wiedzę między innymi na temat minerałów. W bogatej kolekcji znajdują się skamieliny dinozaurów, drzew i roślin, meteoryty oraz skały.
    Muzeum posiada około 3000 eksponatów, które z pewnością zaciekawią każdego, małego odkrywce.

Szklarska Poręba to nie tylko urokliwe miasto położone w górach, ale również miejsce wspaniałej zabawy, które pokocha każde dziecko. W zależności od upodobań, każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli planujecie rodzinny wyjazd w góry, to tylko do Szklarskiej Poręby.

5-najlepszych-atrakcji-w-szklarskiej-porebie-oraz-okolicy-ktore-sprawia-ze-twoje-dziecko-nie-bedzie-chcialo-wraca-do-domu

ABOUT THE AUTHOR