Breaking News
 |  | 

Inne tematy

Czy warto kupić Toyotę Camry?

img-responsive

Minęło 15 lat, kiedy samochód wrócił do Europy. Kogo zatem interesuje ten sedan, który jest hybrydowy? Japońskie marki samochodowe cechują się tym, że inaczej robią i projektują samochody, niż ma to miejsce w przypadku aut europejskich. W obecnych czasach niezwykle popularne są tak zwany SUV-y. Właśnie Toyota ma w tej dziedzinie wiele do zaoferowania. Toyota wraca na rynek europejski po wielu latach nieobecności. Obecny model Toyota Camry 2021 jest samochodem sporym, który charakteryzuje się tym, że jest to smukły sedan średniej klasy.

Wymiary auta są podobne do Audi A6 lub też do BMW serii 5. Dzięki nowoczesnym liniom samochody prezentują się znakomicie. Powinniśmy o tym wiedzieć, kiedy właśnie zastanawiamy się nad zakupem Toyoty i chcemy postawić na model Camry. W przypadku Toyoty mowa o dosyć wąskich kołach, co zapewnia odpowiednią ekonomię. Kiedy zdecydujemy się na czerwony kolor, który jest intensywny oraz żywy, wtedy auto zyska charakteru i nie będzie wyglądać jak zwykła taksówka.

Jak prezentuje się wnętrze Toyoty Camry?

Nowy sedan ma niesamowite wnętrze, gdzie zauważalny jest japoński porządek. Cała jakość związana z montażem jest na niezwykle wysokim poziomie. Jednak niektóre materiały wyglądają tanio, co jest niebywałym zaskoczeniem in plus. Ogólne wrażenia są bardzo pozytywne. Fotele z przody są komfortowe oraz, co niezwykle ważne, dosyć obszerne. Bagażnik tego modelu auta jest szeroki oraz dosyć długi. Jednak kiedy chcemy sięgnąć coś, co znajduje się przy oparciach foteli, wtedy musimy bardzo się wysilić. Tak to wygląda w rzeczywistości.

Napęd Toyoty Camry. O czym musimy wiedzieć?

Pod maską Toyoty Camry kryje się to samo, co w Lexusie ES. Jest to silnik czterocylindrowy, niewysilony. Jego pojemność to 2,5 litra i jest tak rekordowo wysoki stopień sprężania. Silnik jest oczywiście elektryczny. Daje to łącznie 218 koni mechanicznych. Przyspieszenie Toyoty do 100 km/h wynosi 8,3 sekundy. Jednak jest to praktycznie nieosiągalne. Prędkość maksymalna pojazdu wynosi 180 km/h. Dzięki zastosowaniu w samochodzie układu możemy mówić o utrzymaniu idealnej wydajności, natomiast na samej elektrycznej energii możemy przejechać kilka kilometrów.

Nowa Camry. Jak ona jeździ?

Ten model samochodu ma wpisane w swoje geny pewnie odprężenie kierowcy. W przypadku tego auta nie ma mowy o rozwijaniu szybkich prędkości.. Jednak na autostradach samochód ten prowadzi się niezwykle stabilnie. Także układ kierowniczy jest odpowiednio i dobrze wyważony. Dzięki hybrydowemu napędowi, który jest wprowadzony siłą na dosyć wysokie obrotu wyje on nieprzyjemnie. Wobec tego lepiej jeździć wolniej i spokojniej.

Teraz już wiemy, dlaczego wiele osób decyduje się na zakup Toyoty Camry. To świetny model, który przypadnie do gustu wielu kierowcom, dlatego warto zastanowić się nad zakupem tego auta. Z pewnością tej decyzji nie będziemy żałować. Toyota jest wygoda, nowoczesna oraz świetnie się w niej jeździ. To spore atuty tego pojazdu, które szybko odczujemy, kiedy będziemy nim jeździć. Warto zatem wybrać ten model.

czy-warto-kupic-toyote-camry

ABOUT THE AUTHOR