Breaking News
 |  | 

Turystyka

Suwalszczyzna – drewniany domek letniskowy do wynajęcia to pomysł na letnie wakacje

img-responsive

Suwalszczyzna – domek do wynajęcia na wakacje

Czy szukasz letniego pobytu w domku, który jest trochę na uboczu? Gdzieś, gdzie możesz naprawdę uciec od zgiełku i codzienności? Jeśli tak, to mam dla Ciebie idealne miejsce: uroczy drewniany domek położony w pobliżu Sejn. Otoczony polami uprawnymi, łąkami, lasem i jeziorem, ten odizolowany od cywilizacji domek na wynajem jest idealnym miejscem, aby cieszyć się ciszą i spokojem. Tutaj będziesz mógł podziwiać gwiazdy w nocy, zaczerpnąć świeżego powietrza i spędzić dni na odkrywaniu wszystkiego, co natura ma do zaoferowania. Zaufaj mi, jest to idealne miejsce na wycieczkę rowerową, trekking, pływanie lub po prostu relaks. Więc jeśli szukasz idyllicznej letniej ucieczki – ta oferta jest dla Ciebie.

Domek letniskowy na Suwalszczyznie

Ten uroczy domek letniskowy koło Berżnik znajduje się we wsi Podlaski.. Domek wykonany jest w całości z drewna i znajduje się na dużej działce otoczonej polami uprawnymi i łąkami. W pobliżu znajduje się również jezioro, co dodatkowo podkreśla sielankowy charakter tego miejsca. A ponieważ w pobliżu nie ma innych domów, będziesz cieszyć się całkowitą prywatnością podczas pobytu. W domu znajdują się dwie sypialnie i jedna łazienka. Sypialnie są wyposażone w wygodne łóżka i pościel. W kuchni znajduje się piec do ogrzewania w chłodniejsze noce. Na zewnątrz można cieszyć się posiłkami na świeżym powietrzu.

Co robić podczas pobytu na Suwalszczyznie

Podczas pobytu w tym domku będziesz mógł cieszyć się wszystkim, co natura ma do zaoferowania. Zanurz się w jeziorze lub popływaj. Możesz też wybrać się na pieszą lub rowerową wycieczkę po lasach i łąkach. Możesz również zrelaksować się na terenie posiadłości i wygrzać się w słońcu. Bez względu na to, jak zdecydujesz się spędzić urlop w tym miejscu, na pewno będziesz miał niezapomniane wrażenia. Domek letniskowy na Suwalszczyźnie to doskonała baza wypadowa do Puszczy Augostowskiej i na Litwę.

Dojazd od domku – Podlaski 12

Nasz domek letniskowy na Podlaskach znajduje się około 3 godziny drogi samochodem od Warszawy. Możesz również pojechać pociągiem z Warszawy do Suwałk, a następnie dotrzeć do Sejn i Berżnik. W Berżnikach kieruj się na Podlaski. Na skrzyżowaniach zawsze skręcaj w prawo. Jeśli szukasz idyllicznego miejsca na letni wypad poza utartym szlakiem, rozważ wynajęcie tego uroczego domku w Podlaskach tuż za Berżnikami. Otoczony naturalnym pięknem, z dużą ilością ciszy i spokoju, jest to idealne miejsce, aby naładować się i odmłodzić w tym sezonie letnim.

suwalszczyzna-drewniany-domek-letniskowy-do-wynajecia-to-pomysl-na-letnie-wakacje

ABOUT THE AUTHOR