Breaking News
 |  | 

Inne tematy

Laminowanie rzęs co to? Piękne rzęsy bez wysiłku

img-responsive

Każdy chce wyglądać jak najlepiej, niezależnie od wieku w jakim jest. Dlatego też wiele czasu poświęcamy na codzienną pielęgnację i higienę, by zawsze wyglądać jak najlepiej. Kobietom w dbaniu o swój codzienny wygląd pomaga makijaż. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, makijaż może naprawdę dużo zdziałać. Przede wszystkim pomaga ukryć wszelkie niedoskonałości cery, poza tym ukrywa oznaki zmęczenia i po prostu upiększa.

Kiedy makijaż jest zbyt czasochłonny

Można jednak zauważyć, że chociaż makijaż przynosi wiele dobrego, to jest jednak bardzo czasochłonny i nie zawsze ma się na niego czas. Co więc zrobić jeśli nie ma się czasu na codzienne malowanie, a chce się dobrze wyglądać? W takiej sytuacji warto od czasu do czasu skorzystać z usług dobrej kosmetyczki i na przykład zregenerować swoje rzęsy. O dziwo na rzęsy można zrobić wiele różnych zabiegów, ich cele są różne. Zabieg przedłużania rzęs, jak sama nazwa wskazuje jest przeznaczony dla osób, które chcą mieć dłuższe i efektowniejsze rzęsy. Zabieg regeneracji jest zaś stworzony dla osób, które mają osłabione rzęsy, łamliwe i zniszczone różnymi kosmetykami. Bardzo ciekawą usługą jest także trwała na rzęsy, ten kosmetyczny zabieg ma podkręcić rzęsy, przez co staną się one bardziej widowiskowe i efektowne. Obecnie w każdym luksusowym gabinecie kosmetycznym, można z takiej usługi skorzystać.

Koszt trwałej rzęs

Każdy salon kosmetyczny, ma swój cennik usług, który zwykle jest zmieszczony na stronie internetowej zakładu. Jednak można zauważyć, że zrobienie trwałej na rzęsy nie jest kosztownym zabiegiem, jej koszt nie przekroczy 150zł. Jednak wszystko zależy od zakładu kosmetycznego, od jego renomy, lokalizacji itp. Zabieg trwałej na rzęsach utrzymuje się od półtora do dwóch miesięcy, jest to więc bardzo dobry wynik i na pewno opłaca się zainwestować w taki zabieg. Dzięki niemu można zaoszczędzić na maskarze do rzęs, na odżywkach do rzęs i innych tego typu kosmetykach, które mają upiększać i pielęgnować rzęsy.

 

laminowanie-rzes-co-to-piekne-rzesy-bez-wysilku

ABOUT THE AUTHOR