Breaking News
 |  | 

Turystyka

Najlepszy hotel na Mazurach – poznaj HP Park w Olsztynie

img-responsive

Szukasz hotelu na Warmii i Mazurach, w którym spędzisz czas w pełni komfortowy sposób? Koniecznie zapoznaj się z ofertą HP Park w Olsztynie. Znajdziesz tam pokoje o bardzo wysokim standardzie i wiele dodatkowych atrakcji. Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się sam, dlaczego warto je zarezerwować! 

Hotel Olsztyn – najlepsze pokoje na Mazurach i Warmii 

Olsztyński HP Park oferuje luksusowe noclegi zarówno dla gości prywatnych, jak i klientów biznesowych. Hotel udostępnia aż 97 w pełni wyposażonych i klimatyzowanych pokojów o wysokim standardzie. W tym także apartamenty Superior dla najbardziej wymagających. 

Mazurski hotel Olsztyn położony jest w spokojnej zielonej okolicy, która doskonale oddaje klimat lokalnej przyrody. Równocześnie bardzo łatwo i szybko można dojechać z niego do centrum miasta, więc to idealna baza wypadowa pod zwiedzanie wojewódzkiej stolicy i okolic.

Hotel HP Park w Olsztynie to także doskonała oferta gastronomiczna. Goście mogą skorzystać z wyjątkowej hotelowej restauracji, w której królują świeże regionalne potrawy. To idealna okazja, by poznać Mazury i Warmię również od kulinarnej strony i to na najwyższym poziomie. 

Hotel HP Park w Olsztynie – postaw na jakość

Mazurski hotel HP Park oferuje także pomoc w organizacji i obsłudze różnego rodzaju uroczystości okolicznościowych. To przepiękne i sprawdzone miejsce, w którym można wyprawić na przykład wesele lub bankiety. Doświadczenie personelu w tego rodzaju eventach jest ogromne. 

Hotel HP Park w Olsztynie to także miejsce cenione przez klientów biznesowych. Dostępne w budynku sale konferencyjne sprawdzają się podczas szkoleń i integracji firmowych.

To tylko niektóre z możliwości oferowanych przez hotel. Koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą!

Hotel w Poznaniu i we Wrocławiu – sprawdź ofertę

Olsztyn to nie jedyny kierunek, w jakim możesz się udać, korzystając z oferty HP Park. Jeżeli zawędrujesz na Dolny Śląsk lub do Wielkopolski, koniecznie odwiedź nasze hotele w tych regionach. Na pewno nie będziesz zawiedziony.

Hotel HP Park Poznań Malta to doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek. Budynek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora maltańskiego. Znajdziesz tam pokoje o bardzo wysokim standardzie i znakomitą restaurację. Wszystko to sprawia, że jest to najlepszy hotel w Poznaniu w tym przedziale cenowym. 

Z pewnością warto zwrócić także uwagę na nasz czterogwiazdkowy hotel we Wrocławiu. Jest zlokalizowany w samym centrum miasta w odległości spacerowej od historycznego Ostrowa Tumskiego czy zabytkowego Starego Miasta. Hotel Wrocław HP Park Plaza to nie tylko gratka dla turystów. Dysponuje także doskonałą ofertą na konferencje dla firm i imprezy okolicznościowe.

najlepszy-hotel-na-mazurach-poznaj-hp-park-w-olsztynie

ABOUT THE AUTHOR