Breaking News
 |  | 

Turystyka

Najsmaczniejsze lokale gastronomiczne w Białowieży. Gdzie zjeść tanio i smacznie?

img-responsive

Znalezienie smacznej i świeżej restauracji, bywa trudnym zadaniem zwłaszcza dla osób przejezdnych, które dotychczas nie miały styczności z lokalnymi lokalami gastronomicznymi. Aby rozwiać wątpliwości i ułatwić znalezienie smacznego miejsca, przedstawiamy listę najlepszych lokali gastronomicznych w Białowieży.

Gdzie zjeść Białowieża i jej najlepsze lokale gastronomiczne.

Do jednej z najsmaczniejszej restauracji zalicza się Pokusę. Serwowane są tu między innymi żeberka duszone, babka ziemniaczana oraz zupa opieńkowa. Dania serwowane w restauracji są wyjątkowe, ze względu na produkty, które nie serwuje żadna inna restauracja, jak opieńka.
Drugą równie smaczną restauracją jest Stoczek 1929.Restauracja serwuje smaczne dania, estetycznie podane.W lokalu króluje kuchnia białoruska, ukraińska, litewska, żydowska, polska i rosyjska W ofercie znajdują się również regionalne piwa. Miejsce idealne dla osób, które chcą smacznie zjeść.
Kolejną, Białowieską restauracją, która serwuje smaczne i świeże dania jest Pizzeria Siciliana. Serwowane są w niej głównie pyszne, włoskie placki z różnymi dodatkami. W menu, znajdują się również sałatki, na przykład grecka oraz zestawy obiadowe w tym golonka. Siciliana to smaczna pizzeria serwująca swoje dania w przystępnych cenach.
Bar Biesiada słynie z pysznych, domowych dań. W ofercie znajdują się zupy, dania główne oraz pyszne desery. Dzięki różnorodności dań, każdy znajdzie coś dla siebie.
Ostatnią restauracją, w której warto zjeść będąc w Białowieży jest Gospoda pod żubrem. Serwowane są tu przepyszne burgery, dania główne, zupy oraz desery. Dla koneserów przygotowano specjalną ofertę piw, w tym grzańca. Miejsce smaczne i niedrogie, a panująca w nim atmosfera zachęca do ponownej wizyty. Często grajkowie umilają gościom czas, grając regionalne piosenki. To najczęściej wskazywane miejsce przez mieszkańców z pysznym jedzeniem.
Bogata oferta lokali gastronomiczny w Białowieży, z pewnością przypadnie do gustu również osobą, które pragną zjeść niebanalne potrawy. Będąc w Białowieży koniecznie odwiedź te miejsca.

 

najsmaczniejsze-lokale-gastronomiczne-w-bialowiezy-gdzie-zjesc-tanio-i-smacznie

ABOUT THE AUTHOR