Breaking News
 |  | 

Turystyka

Najpiękniejszy festiwal kwiatów, który powinien zobaczyć każdy turysta. Holandia i morze tulipanów.

img-responsive

Są miejsca, które zachwycą każdego turystę. Atrakcje, które są piękne, fascynujące oraz na tyle ciekawe, że chęcią chce się do nich powrócić. Doskonałym przykładem takiej atrakcji jest organizowany w Holandii Festiwal Tulipanów.
Nie od dziś wiadomo, że Holandia jest krajem pachnących i kolorowych kwiatów. Uprawiane są tu między innymi róże oraz tulipany. Ich różnorodność sprawiła, że zdecydowano o Zorganizowaniu najpiękniejszego festiwalu, podczas którego ludzie z całego świata, mogą podziwiać setki tysięcy kwiatów o różnych odmianach i kompozycjach.

Wyjątkowa wycieczka Holandia tulipany i wyjątkowy festiwal kwiatów.

Ogrody tulipanów Keukenhof co roku organizują pokaz tych pięknych kwiatów. Na terenie parku, posadzone są różne odmiany tulipanów, które tworzą bajeczne alejki spacerowe. Można tu nie tylko przyjrzeć się z bliska tym pięknym kwiatom, ale również wykonać bajeczne sesje zdjęciowe, pozując na różnokolorowych, żywych dywanach. Atrakcją tego miejsca, jest również funkcjonujący po dziś dzień wiatrak, który stanowi piękny plener i nadaje polu charakteru.

Dlaczego tulipany zyskały takie znaczenie?

Dzięki różnym odmianą, które wyróżniają się różnym od siebie kształtem oraz kolorem, tulipany stały się popularnymi kwiatami na całym świecie, które zdobią stoły niemal w każdym domu. Duże zainteresowanie, pozwoliło rozwinąć się mniejszym firmą i umożliwiło Holandii eksport kwiatów do innych krajów. Aby podkreślić, jak ogromne znaczenie w rozwoju gospodarki mają tulipany, stworzono ten wyjątkowy ogród, który rok rocznie przyciąga turystów z każdego zakątka świata.

Festiwal tulipanów a wycieczka z dziećmi.

Dzięki dużemu terenowi oraz pięknym widokom, każde dziecko będzie się tu świetnie bawić. Miejsce jest idealne na rodzinne spacery oraz sesje zdjęciowe, które z pewnością będą oryginalną pamiątkom miło spędzonych chwil. Do ogrodu można wybrać się z dziećmi w wózku, gdyż szerokie alejki umożliwiają swobodne oraz bezpieczne przemieszczanie sie po terenie ogrodu.

najpiekniejszy-festiwal-kwiatow-ktory-powinien-zobaczyc-kazdy-turysta-holandia-i-morze-tulipanow

ABOUT THE AUTHOR